Jonk – CV Resume Personal HTML Template Web Teması

Açıklama

Jonk temiz, modern ve tamamen duyarlı bir Muse şablonudur. Kişisel, fotoğrafçı, tasarımcı, geliştirici, CV özgeçmiş, portföy, serbest çalışan, ajans, serbest, işletmeler veya işlerini, hizmetlerini ve profesyonel yollarını sergilemek isteyen herhangi bir kişi veya iş için tasarlanmıştır. Jonk şablonunun benzersizliği, inanılmaz güzel tasarımlarından ve kullanıcı memnuniyetini en üst düzeye çıkaran kullanımı kolay web sitesi şablonu çözümünden kaynaklanıyor. Bootstrap 3.3.2 çerçevesi kullanılarak oluşturulmuştur, tamamen duyarlı, özelleştirilmesi kolay, iyi yorumlanmış kodlar ve SEO dostu
Bu şablon, projeler, hizmetler, blog ve referans sayfası vb. Gibi çevrimiçi varlığınız için gerekli özelliklerle birlikte gelir. Şirket web sitenizi serbest bırakmak mı arıyorsunuz? Finanzi en iyi seçimdir.
Ana Özellikler: Duyarlı Web Tasarımı
HTML5 ve CSS3 W3C Doğrulanmış
Yazı Tipi-Şartlı Sosyal Simgeler
Temiz Kodlar ve Özelleştirilmesi Kolay
Bootstrap ile inşa edilmiş 4.2credits: Bootstrap
Font harika
Haritalar Google
Baykuş Carousel
Magnific Popup
JQueryImages: Depositphotos
Fotodun
Pexels
Picjumbofonts: Google FontSRalewayNote: Kullanılan görüntüler yalnızca sunum amacıyla yapılır. Resim yer tutucu indirme dosyalarında kullanılır.
Arka plan görüntüleri: (indirmeye dahil değildir)

Jonk – CV Resume Personal HTML Template Web Teması ; İşletme web tasarım görseli, Yaratıcı web tasarım görseli, Müfredat web tasarım görseli, Vites web tasarım görseli, Özgeçmiş web tasarım görseli, Serbest web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1064

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews