Jixic – Creative Agency & MultipurposeTemplate Web Teması

Açıklama

Jixic Yaratıcı Ajans ve Çok Hafif HTML Şablonu Şirket, iş, ajans, portföy, blog ve perakende mağaza web siteleri, pazarlama ajansı, başlangıç, tasarım stüdyosu, mimarlık, inşaatlar, finans işi, açılış sayfası şablonu, freelancer portföyü, ajans gibi tasarımı Portföy ve çok daha fazlası… HTML 5, CSS 3, Bootstrap 4 esnekliğine sahip JQuery tarafından desteklenmektedir. Şimdi Jixic alın! Tasarım çok zarif ve modern ve 1170px ızgarayla özelleştirilmesi çok kolay.
Bu şablon, bizim gibi çevrimiçi varlığınız için gerekli özelliklerle birlikte gelir, ekip, 404 sayfa, fiyatlandırma, filtrelenebilir galeri sayfaları, birden fazla blog düzeni, çevrimiçi mağaza, referans ve SSS sayfası vb. Jixic, çevrimiçi varlığınız için mükemmel bir seçim olabilir.

Jixic – Creative Agency & MultipurposeTemplate Web Teması ; Ajans web tasarım görseli, Blog web tasarım görseli, İşletme web tasarım görseli, Temiz web tasarım görseli, Kurumsal web tasarım görseli, Yaratıcı web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, JS, CSS

Ürün Kodu

VSTHM11-803

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews