Janelas – Windows & Doors Services HTML Template Web Teması

Açıklama

Janelas – Windows & Doors Hizmetleri HTML Şablonu
XD Dosyası: Janelas dahil
Janelas, Windows & Doors, Onarım ve Bakım Hizmetleri, Tasarım ve Mimarlık Firmaları, İnşaat Büroları, Bireysel Tasarımcılar Şirketi ve Mimarlar ve İç Tasarım, Ev Yenilemesi için Blogcular için inşa edilmiştir.
Janelas üzerinde kullanıcı dostu, modern görünümlü hale getirmek için çalıştık ve hızlı yüklemesini ve yüksek sıralaması için en son standartlara kodladık. Bu şablon, bootstrap tarafından desteklenmektedir ve tüm büyük cihazlarda test edilmiştir.
Ana özellikler html5 ve css3
Duyarlı şablon
Ücretsiz simgeler
Piksel mükemmel
Temiz ve Eşsiz Tasarım
Özelleştirmesi kolay
Retina Hazır
Sınırsız renkler
Kutulu veya geniş düzen
Ajax İletişim Formu
2 Ana Sayfa
2 portföy sayfası
Paralaks efekti
& daha fazla…

Janelas – Windows & Doors Services HTML Template Web Teması ; Alüminyum web tasarım görseli, Tenteler web tasarım görseli, Bina web tasarım görseli, Kapılar web tasarım görseli, Dış web tasarım görseli, Tasarım web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS, PSD

Ürün Kodu

VSTHM11-1340

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews