Izeetak – IT Solutions & Services HTML Template Web Teması

Açıklama

Izzetak, Creative Modern BT Solutions & Services Company HTML Şablonudur. Teknoloji, siber güvenlik, BT çözümleri, BT hizmetleri, ajans, pazarlama, danışmanlık, başlangıç ??ve danışmanlık şirketi ile ilgili herhangi bir işletme web sitesi için mükemmel bir şekilde uygundur. Bu şablon temiz ve pürüzsüz tasarımı için muhteşem görünüyor.
Özellikler 2 ev versiyonu
08 iç sayfa içerir
Baykuş atlıkarınca kaydırıcı içerir
Geçerli HTML5 / CSS3
CSS3 animasyonları
Advance Bootstrap 5 Çerçeve
Gerçekten SEO optimize edilmiş kod
Çapraz Tarayıcı Uyumluluğu
W3C Kodunu Doğrula
Tamamen duyarlı
Kapsamlı belgeler
Tamamen özelleştirilebilir ve değiştirilmesi kolay
Tüm dosyalar iyi yorumlar:
Herhangi bir medya/öğe ve şablonda görünen veya kullanılan sabit maketler ana indirme dosyasına dahil edilmez, bunlar yalnızca önizleme amacına aittir.

Izeetak – IT Solutions & Services HTML Template Web Teması ; Ajans web tasarım görseli, Danışmanlık web tasarım görseli, Siber Güvenlik web tasarım görseli, Gelişim web tasarım görseli, Dijital web tasarım görseli, İtservices web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1175

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews