It’s me – Premium Resume Html Template Web Teması

Açıklama

Benim Modern ve Premium V-Card, CV ve güzel bir tasarım tarzıyla özgeçmiş bir şablon, kendinizi en önemli bilgileri gelecekteki müşterilerinize veya işverenlerinize benzersiz ve profesyonel bir şekilde tanıtmanızı sağlar.
Şablon, mobil cihazlarda da görüntülenmesini sağlayan duyarlıdır.
Tüm HTML, CSS ve JavaScript kodu iyi organize edilmiştir ve herhangi bir değişikliğin sorunsuz bir şekilde yapılması kolay hale getirmek için yorumlanmıştır.
Tüm HTML, CSS ve JavaScript kodu iyi organize edilmiştir ve herhangi bir değişikliğin sorunsuz bir şekilde yapılması kolay hale getirmek için yorumlanmıştır.
Özellikler:
Premium tasarım
Retina Hazır
Paralaks animasyonu
Bootstrap kullanılarak yapılmış
Proje Tek Sayfası
Blog Sayfaları
Filtrelenebilir portföy
Dahil olanlar:
Html dosyaları
CSS Dosyaları
Javascript dosyaları
Belgeler
Kullanılan eklentiler:
jQuery
bootstrap
Venobox
Baykuş Carousel
pürüzsüz kaydırma
paralaks
yer tutucuları
kolaylaştırma
senaryo
Kullanılan yazı tipleri:
Poppins
İndie çiçek
Simge yazı tipleri:
Bayar gibi
Bu şablonda kullanılan resimler satın alınan ana dosyalara dahil edilmez, ancak freebies vardır ve bunları aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz:
http: //unsplash.comhtps: //www.fleton.com

It’s me – Premium Resume Html Template Web Teması ; Özgeçmiş web tasarım görseli, Özgeçmiş web tasarım görseli, Minimalwebsite web tasarım görseli, Portföy web tasarım görseli, Professionalvcard web tasarım görseli, Reçete web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, JS, CSS

Ürün Kodu

VSTHM11-699

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews