Islamic Center Responsive HTML5 Template Web Teması

Açıklama

HAFSA – İslam Merkezi Duyarlı HTML5 şablonu, kar amacı gütmeyen bir İslam Merkezi şablonudur. Hafsa HTML şablonu, bir İslami Merkez, Cami, Müslüman Enstitüsü web sitesi ve hayırseverlik STK’sı için gerekli tüm özellikleri vermektedir. 1 ana sayfa, etkinlik sayfası, bağışlar, vaazlar, galeri bloğu, blog yayınları, hizmetler, ekip – akademisyenler, kurslar, ürünler, bizimle ilgili ve bizimle iletişime geçiyor. İslam Merkeziniz, Cami ve Yardım Vakfınız için en eksiksiz web sitesidir.

Islamic Center Responsive HTML5 Template Web Teması ; Ses web tasarım görseli, Dersler web tasarım görseli, Bağış web tasarım görseli, İslami web tasarım görseli, İslami web tasarım görseli, Merkez web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, SASS, CSS

Ürün Kodu

VSTHM11-1296

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews