iProof – Multipurpose HTML Template Web Teması

Açıklama

IProof, bootstrap çerçevesi ile yapılan profesyonel bir HTML5 çok amaçlı portföy şablonudur. Tüm cihazlar için duyarlıdır ve temiz bir görünüm ve his, şık ve modern trend ile tasarlanmıştır. Tonlarca bölüm, özelleştirme seçeneği ve çoklu ve portföy amaçlı özellikler içeren benzersiz bir düzen ile birlikte gelir. IProof, tasarımcılar, fotoğrafçılar serbest çalışanlar ve 5 farklı renk şeması mavi (varsayılan), pembe, yeşil, siyah ve kahverengi olan avukatlar için 4 farklı portföy site versiyonuna sahiptir.
Ana özellikler: 4 farklı şablon versiyonu
5 farklı ücretsiz yapım renk versiyonları
Twitter Bootstrap Izgara Sistemi
Ajax ile dinamik temas ve kiralama formları
Behance API’sini Kullanarak Dinamik Behance Portföyü
Dribbble API kullanan dinamik dribbble portföyü
Google Web Fontları Kullanıldı
Fontawesome yazı tipi simgesi
Temiz ve SEO dostu kodlar
Html5 öğeleri
Son CSS3 animasyonları
En son jQuery eklentileri

iProof – Multipurpose HTML Template Web Teması ; Ajans web tasarım görseli, Behanya web tasarım görseli, Blog web tasarım görseli, Marka web tasarım görseli, Sürdürmek web tasarım görseli, Tasarımcı web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-583

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews