Insure – Insurance & Business HTML Template Web Teması

Açıklama

Sigorta, sigorta, finans, pazarlama, danışmanlık ve çok amaçlı iş için tasarlanmıştır. Bu şablon, çevrimiçi web varlığınız için en uygun olan güzel ve benzersiz tasarıma sahiptir. % 100 duyarlı tasarıma sahiptir ve tüm büyük el cihazlarında test edilmiştir.
Bu şablon, projeler, blog, referans ve ekip sayfası vb. Gibi çevrimiçi varlığınız için gerekli özelliklerle birlikte gelir. Sıkıştırma, çevrimiçi varlığınız için mükemmel bir seçim olabilir. Şirket web sitenizi yayınlamak mı arıyorsunuz? Sigorta en iyi seçimdir.
Ana Özellikler: Duyarlı Web Tasarımı
HTML5 ve CSS3 W3C Doğrulanmış
Yazı Tipi-Şartlı Sosyal Simgeler
Temiz Kodlar ve Özelleştirilmesi Kolay
Bootstrap ile inşa edilmiş 3.3.2Credits: Bootstrap
Font harika
Haritalar Google
Baykuş Carousel
Magnific Popup
JQueryImages: Photodune
PixabayFonts: Google FontSopen Sansnote: Kullanılan görüntüler yalnızca sunum amacıyladır. Resim yer tutucu indirme dosyalarında kullanılır.
Arka plan görüntüleri: (indirmeye dahil değildir)

Insure – Insurance & Business HTML Template Web Teması ; İşletme web tasarım görseli, Şirket web tasarım görseli, Danışmanlık web tasarım görseli, Kurumsal web tasarım görseli, Finans web tasarım görseli, Sigortalamak web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1065

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews