Ingl – Coworking Spaces HTML Template Web Teması

Açıklama

Ingl – Çalışma alanı HTML şablonu
INGL, çalışma alanı için taze tasarlanmış bir moderndir. Her türlü ortak çalışma merkezi, ofis alanı, paylaşılan ofisler, sıcak masalar, atölyeler, girişimler, toplantılar ve konferans salonları/salonları ve diğer yaratıcı serbest çalışanlar ve ajanslar/işletmeler için mükemmeldir.
INGL bir çerçeve olarak inşa edilmiştir. HTM etiketindeki verileri değiştirerek tüm mobil cihazlardaki işlevi, mesafeyi ve öğenin sayısını kolayca kapatabilirsiniz. INGL Unlimit, istediğiniz tasarımı oluşturmanıza izin verir. Her şey senin için optimize edildi
Ana özellikler html5 ve css3
Duyarlı şablon
Ücretsiz simgeler
Piksel mükemmel
Temiz ve Eşsiz Tasarım
Özelleştirmesi kolay
Retina Hazır
Sınırsız renkler
Kutulu veya geniş düzen
Ajax İletişim Formu
3 ana sayfa
10+ iç sayfa
Paralaks efekti
& daha fazla…

Ingl – Coworking Spaces HTML Template Web Teması ; İşletme web tasarım görseli, Çalışma web tasarım görseli, Yaratıcı web tasarım görseli, Yaratıcı Boşluk web tasarım görseli, Olaylar web tasarım görseli, Sergi web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS, PSD

Ürün Kodu

VSTHM11-1146

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews