House Builder Website Template – OxyBuild Web Teması

Açıklama

Oxybuild – İnşaat Bootstrap 5 Şablon Endüstrisi, Ürün Üretim Şirketi, İnşaat Şirketleri, Mimarlık Firmaları ve benzerleri Oxybuild -İnşaat Bootstrap 5 şablonunu kullanarak kendi yararlarına alabilir. Bu sofistike özel inşaat bootstrap 5 web şablonu ile hızlı bir şekilde düzenli bir şeyler yapabilirsiniz.
Oxybuild- Construction Bootstrap 5 şablonu, 01 ana sayfa stiline sahip bir tabloya 25+ Bootstrap 5 sayfa içerir. Göz alıcı bir ana sayfayı büyük bir slayt gösterisi ile entegre eder. Slayt gösterisi muhteşem görüntüler ve pürüzsüz metin geçişleri ile muhteşem görünüyor. En iyi işlerinizi şık bir şekilde gösterebilmeniz için web sitenizin görünümünü kişiselleştirmenizi ve beğenilerinize göre düzgün hissetmenizi sağlar.
Sağlam Bootstrap Framework’ün en son sürümüyle oluşturulan her şey, web sitenizin tüm cihazlarda eşit derecede iyi performans göstermesi için duyarlı teknoloji ile yapılır. Ayrıca, OxyBuild tüm modern web tarayıcılarıyla uyumludur.
Swiper kaydırıcı, iyi yorumlanmış HTML ve CSS dosyaları, temiz ve temiz web tasarımı, Google yazı tipleri, Ajax iletişim formu, konsol hatası yok, W3C onaylı kod adlandırdığınız, oxybuild size iyi yapacak kullanışlı özellikler ve işlevleri sallar.
Toplamda, OxyBuild, daha fazla potansiyel müşterinin dikkatini çekmenize ve dikkatini çekmenize yardımcı olan çok yönlü bir çözümdür. Bu mükemmel web şablonuyla çalışmalarınızı ve projelerinizi profesyonelce sergileyin. Herhangi bir zorluk olması durumunda, mükemmel müşteri desteği sağlayacağız. Ayrıca, satın alma işleminizden sonra ücretsiz güncellemeler sunulacaktır. Bugün satın alın ve inşaat işinizi yeni bir yüksekliğe götürün.
Ana özellikler Bootstrap ile ListeBuild (v5.2.1)
1 ana sayfa
25+ HTML sayfası
SASS (SCS) ile yapılmış
Google Yazı Tipleri
W3C Doğrulanmış Kod
Temiz Kod
Tamamen duyarlı
Özelleştirmesi kolay
Çapraz Tarayıcı Desteği
İyi belgelenmiş
Konsol hatası yok
Premium Destek Hizmeti
Ve çok daha fazlası! İndirilebilir dosyaya görüntüler dahil edilmez

House Builder Website Template – OxyBuild Web Teması ; Mimari web tasarım görseli, Kurucu web tasarım görseli, Temiz web tasarım görseli, Yapı web tasarım görseli, Yapı web tasarım görseli, İşletme web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1235

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews