Hmart – Electronics eCommerce HTML Template Web Teması

Açıklama

Şüphesiz bir gölge olmadan, Hmart-Electronics E-Ticaret HTML şablonu, e-ticaret web sitenizin ilerlemesini sağlayacak dikkate değer bir HTML şablonudur. Bu şablon, dijital ve elektronik çevrimiçi mağazalarla ilgili web siteleri için uzmanlaşmıştır. Cep telefonları, kameralar, VR cihazları, kulaklıklar, bilgisayarlar, akıllı saatler, ses sistemleri, oyun ekipmanları ve diğer dijital ürünler gibi bu şablonla web sitenizi oluşturarak çok çeşitli şeyler satabilirsiniz.
HMart kullanıyorsanız, e-ticaret web siteniz için elektronik ürünler satan mükemmel bir görünüm bulacağınız bir garantisidir. 26 HTML sayfası ve iki ana sayfa içerir. Bunu oluşturmak için SASS3, Bootstrap 5, CSS 3 ve W3C onaylanmış kod kullanıldı.
Ana sayfa, metinlerin ve görüntülerin düzgün animasyonu ve harekete geçirici bir düğme ile şaşırtıcı bir büyük yan gösteriyle çarpıcı görünüyor. Burada, web sitenizin iç sayfalarında tek bir açılır menüden gezinmede daha fazla kolaylık sağlayan bir mega menü var. Burada resimlerle bir mega menü bulacaksınız. İçeriğinizi güzel bir şekilde vurgulayan geniş içerik alanları vardır. Üst düzey, yeni varışlar ve öne çıkan farklı kategorilerin ürünlerini gösteren sekmeler içeren bir ürün bölümü vardır. Bazı okuma materyalleri için müşteri incelemelerini ve en son blog yayınlarını sergilemek için bölümler de vardır.
Bu şablon aynı zamanda tamamen duyarlı ve çapraz tarayıcı uyumludur. Sonuç olarak, site ziyaretçileriniz web sitenize herhangi bir cihaz veya tarayıcıda erişmekte sorun yaşamayacaktır. Site ziyaretçilerinin dikkatini çekmek için işler iyi organize edilir ve sergilenir.
Hepsi bu değil; Hmart, emrinizde çok sayıda modern özellik ve işlevle birlikte gelir. Burada dinamik kişi formu, simge yazı tipi (stokikonlar7 ve fontawesome), Google yazı tipleri, W3C onaylanmış kod, yaratıcı ve modern tasarım, pürüzsüz animasyonlar, konsol hatası yok ve daha fazlasını bulacaksınız.
Toplamda, HMART, elektronik ürünler satmak için başarılı bir e-ticaret işi yapmak isteyen hevesli bireyler için mükemmel ve ideal bir platformdur. Bunu bugün deneyin!
Ana Özellikler Listesi: Bootstrap 5.2.2 ile Oluştur
2 ana sayfa
42+ HTML sayfası
SASS (SCS) ile yapılmış
Dinamik iletişim formu
Simge yazı tipi (stokikonlar7 ve fontawesome)
Google Yazı Tipleri
W3C Doğrulanmış Kod
Temiz Kod
Yaratıcı ve modern tasarım
Tamamen duyarlı
Pürüzsüz animasyonlar
Özelleştirmesi kolay
Çapraz Tarayıcı Desteği
İyi belgelenmiş
Özel destek
Konsol hatası yok

Hmart – Electronics eCommerce HTML Template Web Teması ; Aksesuarlar web tasarım görseli, Bootstrap5 web tasarım görseli, Temiz web tasarım görseli, Dijital web tasarım görseli, E -Ticaret web tasarım görseli, İnternet Sitesi web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1435

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews