Hiric – Svelte Landing Page Template Web Teması

Açıklama

HIRIC Uygulama Açılış Sayfası Svelte şablonunu mükemmel bir uygulama. Özelleştirilmesi kolay ve iyi belgelenmiş. Anlaması, düzenlemesi ve kullanması kolay olan CSS için süper daha az kod yazdık.
HIRIC, bir uygulama, uygulama açılış, uygulama şablonu, uygulama açılış sayfası, uygulama açılış sayfası, uygulama mağazası, uygulama vitrin, uygulama web sitesi, temiz uygulama açılış, mobil uygulama açılış sayfası, modern arayan herkes için uygundur Uygulama iniş, svelte ile inşa edilmiş paralaks şablonu.
Özellikler: Bootstrap 5-beta1’e göre
Svelte ile inşa edilmiş
9 farklı sayfa
Yazı tipi simgeleri
JQuery bağımlılığı yok
Google Yazı Tipleri
Özelleştirmesi kolay
Temiz Kod
Modern dizayn
Giriş sayfası dahil
Kayıt sayfası dahil
Şifre sayfasını unuttum
Ve daha fazlası…

Hiric – Svelte Landing Page Template Web Teması ; Ajans web tasarım görseli, Öğle Yemeği web tasarım görseli, İniş web tasarım görseli, Çok Amaçlı web tasarım görseli, Ürün web tasarım görseli, Başlatmak web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1131

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews