Hiraola – Jewelry Store HTML Template Web Teması

Açıklama

Hiraola, kolyeler, yüzük, bilezik veya diğer ilgili şeyler gibi her türlü kostüm mücevher satan bir amplifikasyon e -ticaret sitesi için yenilikçi bir modern HTML şablonudur.
Temel olarak, bu şablon yaratıcı bir şekilde tasarlanmış ve kullanıcı dostu bir koda sahiptir. Web sitenizi kolayca özelleştirebilirsiniz, ayrıca Style.html işaretlemesinden bir Minify sürümünü kullanarak web sitenizi yükleme performansınızı hızlandırabilirsiniz.
Bununla birlikte, bootstrap 5, HTML5 ile güçlendirilmiş Hiraola, SASS’ı bir yudum ve elbette W3C onaylanmış kodla derledi. Hiraola, sizin için 2 benzersiz ana sayfa, 18 mağaza sayfası, 12 blog sayfası ve diğer 10 sayfa getiriyor.
Ayrıca, bu tam esnek şablonun bir seferde çapraz tarayıcı desteği ve% 100 duyarlı düzen vardır ve bu birinci sınıf HTML şablonunda iyon simgeleri, Google yazı tipi, Google haritası, standart dokümantasyon ve konsol hatası alacaksınız. Bu şablon yaklaşan web siteniz için çığır açan bir araç olabilir. Yani, yakında Hiraola’yı satın alın ve bir atılım yapın.
Ana Özellikler Listesi: 2 Ana Sayfa
18 mağaza sayfası
12 blog sayfası
Diğer 10 sayfa
Toplam 42 HTML sayfası
Sass’ı yudumla derleyin
Duyarlı tasarım
Bootstrap ile güçlendirilmiş 5.1.0
Kullanılmış ionicon
Google yazı tipi
Google Harita
Kullanıcı Dostu Kod
Hızlı Görünüm Ürün
Çapraz Tarayıcı Desteği
Konsol hatası wihtout
W3C Doğrulanmış Kod
İyi belgelenmiş
Ve daha fazlası!

Hiraola – Jewelry Store HTML Template Web Teması ; Aksesuarlar web tasarım görseli, Güzellik web tasarım görseli, Elmas web tasarım görseli, Küpe web tasarım görseli, E -Ticaret web tasarım görseli, Moda web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS, SASS

Ürün Kodu

VSTHM11-1218

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews