Heyauth – Authentication HTML5 Pages Template Web Teması

Açıklama

Heyauth, 4 farklı düzen sayfası ile birlikte gelen bir kimlik doğrulama HTML5 sayfa şablonudur.
Heyauth kimlik doğrulama sayfaları bir dizi güzel ve minimal html oturum açın, kaydolun, oturum açın, kilitleme ekranı, şifreyi unutun, şifreyi sıfırla, iki adımlı doğrulama, e-posta doğrulaması bir sonraki projenizde kullanılmaya hazır! Kaynak kodu temiz ve minimaldir.
Heyauth, en arkadaki bootstrap v5.1.3’ün çalışması ile inşa edilmiş çok nedenci bir HTML şablonudur. HTML5, SCSS ve CSS3 Tamamen duyarlı olan Heyath iyi kanıtlanmış, kullanımı kolayca kolay ve daha iyi performans sağlar, ihtiyaçlarınız için kolayca özelleştirebilirsiniz.
Anahtar Özellikler: 4 Farklı Düzenler Oturum Açın, Kaydolun, Oturum Açın, Kilit Ekranı, Şifreyi Unutma, Parolayı Sıfırla, İki Adım Doğrulama, E-posta Doğrulaması vb.
Bootstrap v5.1.3 temelli.
24+ Önceden Önceden Yapılmış Kimlik Doğrulama Sayfaları
HTML5 ve CSS3 ile inşa edilmiş
SCSS Desteği
Tamamen duyarlı
Yazı tipi simgeleri
Özelleştirmesi kolay
Çapraz Tarayıcı Optimizasyonu
Temiz Kod
Pixel Mükemmel Tasarım
Modern ve Temiz Tasarım
Google yazı tipi ile inşa edilmiş
Ve daha fazlası…

Heyauth – Authentication HTML5 Pages Template Web Teması ; Kimlik Belgesi web tasarım görseli, Sayfa web tasarım görseli, Kimlik Doğrulama web tasarım görseli, Bootstrap web tasarım görseli, E -Posta web tasarım görseli, Doğrulama web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, JS, CSS, SASS

Ürün Kodu

VSTHM11-782

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews