Harold – Personal Portfolio Template Web Teması

Açıklama

Harold çok amaçlı bir Bootstrap 5 açılış sayfası şablonudur. Başlangıç, iş, uygulama, saaS, pazarlama, ajans, iş vb. İçin mükemmel bir HTML şablonudur. Modern renkler, zarif açılar, pratik düzen ve basit formlar.
Tamamen duyarlı ve Bootstrap v5.1.3 ile dikilmiş. Kullanıcılar, benzersiz bir kullanıcı deneyimi (UX), temiz, ultramodern ve güzel tasarım verdiği için sizin amacınızı seveceklerdir. Gereksinimleriniz için özelleştirmek için kolayca uygun olacaksınız.
Harold, son önde gelen bootstrap v5.1.3’ün kullanımı ile oluşturulan çok nedenkâr bir makine tarafından okunabilir metin işaretleme dili kılavuzu olabilir. Bu genellikle herhangi bir sanal şey, dijital varlıklar, dijital pazar inşa etmek için olmayacak hoş ve şaşırtıcı bir rehberdir.
ÖZELLİKLER:
*Modern dizayn
*Jqurey bağımlılığı yok
*Temiz Tasarım
*Karanlık ve Işık Modu
*Duyarlı düzen
*Bootstrap v5.1.3.
*SCSS dosyaları dahil
*Malzeme Tasarım Simgeleri
*Çalışma İletişim Formu
*Retina Desteklendi
*W3C Geçerli İşaretleme
*Video Modal
*Google Web Yazı Tipleri
*HTML 5 ve SCSS İşaretlemesi
*İyi yorumlanmış kod
*İyi belgelenmiş
*Özelleştirmesi kolay
*Ve daha fazlası…..

Harold – Personal Portfolio Template Web Teması ; Ajans web tasarım görseli, Uygulama web tasarım görseli, Bootstrap web tasarım görseli, İşletme web tasarım görseli, Eğitici web tasarım görseli, Girişim web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-913

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews