Harmic – Organic Food HTML Template Web Teması

Açıklama

Organik gıdalar, büyük beslenme değerleri için yüksek bir talebe sahiptir. Bu nedenle, organik gıdalarla uğraşıyorsanız ve müşteri tabanınızı genişletmek istiyorsanız, iyi ayarlanmış bir web sitesi kullanışlı olacaktır. Uyum, bol miktarda olanak içerdiği için mükemmel bir organik gıda web sitesi kurmada uygun ve verimli bir araç olacaktır. Biraz zaman ve çaba yatırım yaparken, ürün ve hizmetlerinizi şık ve güzel bir şekilde sunabilirsiniz. Bu muhteşem şablon, çiftlikler, çiftçiler, gıda perakende, gıda şirketleri, organik gıda, sağlıklı meyve suyu, tohum, meyve vb. İçin ideal bir uygundur. Çarpıcı bir çevrimiçi varlık sağlamak ve işinizi büyütmek için. Dahası, Uyum basit ve kullanıcı dostu kodla yazılır ve bu nedenle tasarımı beğeninize göre özelleştirmek ve değiştirmek son derece basit, kolay ve hızlıdır. Ayrıca, bu Amazing Bootstrap 5 şablonu, web sitenizin tüm cihazlarda ve web tarayıcılarında eşit derecede çarpıcı görünmesini sağlayan tamamen duyarlı bir düzene sahiptir. Dahası, Uyum, sizi bir mil öne çıkaracak çekici özelliklerle dolu bir pakettir. Bazı temel özellikler arasında Google yazı tipleri, birden fazla para birimi, çalışma iletişim formu, mağaza, en son blog, W3C doğrulama işaretlemesi, bülten, hesabım, ödeme vb. organik ürünlerle uğraşmak.
Uyumun Özellik Listesi: -Bootstrap ile Build (v5.2.0)
2 ana sayfa
33+ HTML sayfası
SASS (SCS) ile yapılmış
Google Yazı Tipleri
W3C Doğrulanmış Kod
Temiz Kod
Tamamen duyarlı
Özelleştirmesi kolay
Çapraz Tarayıcı Desteği
İyi belgelenmiş
Konsol hatası yok
Premium Destek Hizmeti
Ve çok daha fazlası! İndirilebilir dosyaya görüntüler dahil edilmez

Harmic – Organic Food HTML Template Web Teması ; Tarım web tasarım görseli, Eko web tasarım görseli, Yiyecek web tasarım görseli, E -Ticaret web tasarım görseli, Taze web tasarım görseli, Bakkal web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1238

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews