Habu – Creative Agency, Digital Agency Template Web Teması

Açıklama

Habu, iş, kurumsal, şirket, kişisel, portföy, başlangıç, stüdyo veya benzer herhangi bir kullanım için oluşturulan Bootstrap 4 tabanlı bir ajans HTML5 şablonudur. Bu, dijital pazarlama, SEO, web geliştirme, web güvenliği, grafik tasarımı, alan adı ve barındırma hizmetleri, yazılım şirketi, mobil uygulama, fotoğrafçılar, serbest işe alma şirketleri, danışmanlık firmaları, iş kursları şirketi, sigorta veya diğer hizmetlerle ilgili diğer hizmetler için de uygundur. ajanslar ve iş. Bu HTML5 şablonu temiz, ağır yorumlanmış ve uygun şekilde kodlanmıştır. 2 ana sayfa, 1 sayfa, fiyatlandırma sayfası, portföy sayfası, blog sayfası, iletişim-ABD sayfası, SSS sayfası vb.
Dosyalar aracılığıyla size rehberlik etmek için bir belge dosyası ekledik. Başka sorularınız varsa, bize bildirebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan çok mutlu olacağız.
Şablon bootstrap ızgara tasarımına dayanmaktadır, bu nedenle bu şablon herhangi bir cihazda% 100 sıvı duyarlı olacaktır. Bootstrap 4 Grid 1170px kullanılmıştır.
Bu HTML şablonu kolayca özelleştirilebilir – her dosya dikkatle kodlanmıştır. Basit HTML kodlama bilginiz varsa içindeki kodları değiştirebilirsiniz.

Habu – Creative Agency, Digital Agency Template Web Teması ; Ajans web tasarım görseli, Bootstrap web tasarım görseli, İşletme web tasarım görseli, Kurumsal web tasarım görseli, Başlatmak web tasarım görseli, Yapı web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-660

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews