Goru electronics e-commerce html template Web Teması

Açıklama

Goru – E -Ticaret, Elektronik Mağaza veya Elektronik Mağaza HTML5 Şablonu
Goru, e -ticaret işletmesi ve elektronik dükkan sahipleri için HTML5, CSS3 ve Bootstrap 4 ile inşa edilen bir e -ticaret, elektronik mağaza veya elektronik mağazası HTML5 şablonudur. Bu HTML5 şablonu temiz, yoğun yorumlanmış ve uygun şekilde kodlanmıştır. 2 ana sayfa sayfası, 3 mağaza sayfası, 1 ürün detayı sayfası, Hakkında, Blog, Haber Detayları, Bülten, İstek Listesi sayfası, 404 sayfa, vb.
Dosyalar aracılığıyla size rehberlik etmek için bir belge dosyası ekledik. Başka sorularınız varsa, bize bildirebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan çok mutlu olacağız.
Şablon bootstrap ızgara tasarımına dayanmaktadır, bu nedenle bu şablon herhangi bir cihazda% 100 sıvı duyarlı olacaktır. Bootstrap 4 Grid 1170px kullanılmıştır.
Bu HTML şablonu kolayca özelleştirilebilir – her dosya dikkatle kodlanmıştır. Basit HTML kodlama bilginiz varsa içindeki kodları değiştirebilirsiniz.

Goru electronics e-commerce html template Web Teması ; E -Ticaret web tasarım görseli, Woocommerce web tasarım görseli, Mağaza web tasarım görseli, Mağaza web tasarım görseli, Elektronik web tasarım görseli, Araba web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-819

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews