GoodSoul – Charity and Fundraising HTML Template Web Teması

Açıklama

Goodoul, hükümet sosyal program web siteleri, STK, bağış ve bağış toplama web siteleri vb. Gibi kar amacı gütmeyen web siteleri için bir HTML şablonu oluşturulmuştur. . Goodoul tamamen duyarlı! Akıllı telefon ve tablet deneyimine güçlü odaklanma
Bu şablon, portföy, blog, referans ve kişisel profil sayfası vb. Gibi çevrimiçi varlığınız için gerekli özelliklerle birlikte gelir.

GoodSoul – Charity and Fundraising HTML Template Web Teması ; Hayır Kurumu web tasarım görseli, Hub web tasarım görseli, Korona web tasarım görseli, Hastalık web tasarım görseli, Korona web tasarım görseli, Önleme web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-798

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews