Globing – Svelte Landing Page Template Web Teması

Açıklama

Globing, birden fazla düzende mevcut olan ve herhangi bir cihazla uyumlu olan Svelte Vite ile inşa edilmiş duyarlı bir açılış sayfası şablonudur. Çok sayıda yüksek esneklik ve yapılandırılabilir bileşen içerir. Temiz ve iyi yazılmış kod, kolayca özelleştirmenizi sağlar. Bootstrap V5.1.3, Svelte ve Vite JS ile inşa edilmiş tamamen duyarlı şablon
Özellikler: 12 farklı ev sayfası
Bootstrap v5.1.3
Svelte Vite JS ile inşa edilmiş
JQuery bağımlılığı yok
Yazı tipi simgeleri
Sınırsız renk seçenekleri
Google Yazı Tipleri
Özelleştirmesi kolay
Büyük Tarayıcılar Desteği
Tamamen duyarlı düzen
Temiz Kod
Giriş sayfası dahil
Kayıt sayfası dahil
Şifre sayfasını unuttum
Modern dizayn
Ve daha fazlası…

Globing – Svelte Landing Page Template Web Teması ; Bootstrap web tasarım görseli, Portföy web tasarım görseli, Özgür web tasarım görseli, İniş web tasarım görseli, Blog web tasarım görseli, Ajans web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-775

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews