Globing – Angular 12 Landing Page Template Web Teması

Açıklama

Globing-Duyarlı Bootstrap & Angular açılış sayfası şablonu Angular 12 ve en popüler ön uç çerçeve bootstrap sürümü ^5.0.0-beta2. Bir uygulama ürün vitrini, yeni başlayanlar, kişisel web siteleri ve hatta web ajansları için mükemmel olurdu. İhtiyaçlarınız için kolayca özelleştirebileceksiniz. Monitörler, dizüstü bilgisayar ekranı, iPad, iPhone, Android mobil veya tabletler olsun, tüm boyutlarla güzel görünüyor. Sitenizi birkaç saat içinde başlatmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir!
Globing, bir uygulama, uygulama açılış, uygulama şablonu, uygulama açılış sayfası, uygulama açılış şablonu, uygulama mağazası, uygulama vitrin, uygulama web sitesi, temiz uygulama açılış sayfası, mobil uygulama açılış sayfası arayan herkes için uygundur Uygulama iniş, paralaks.
Özellikler: Bootstrap V5-Beta2’ye dayanarak
En son açısal 12 üzerine inşa
9 farklı sayfa
HTML5 ve CSS3 ile inşa edilmiş
Yazı tipi simgeleri
Google Yazı Tipleri
Özelleştirmesi kolay
Temiz Kod
Modern dizayn
Giriş sayfası dahil
Kayıt sayfası dahil
Şifre sayfasını unuttum
Ve daha fazlası…

Globing – Angular 12 Landing Page Template Web Teması ; Ajans web tasarım görseli, Öğle Yemeği web tasarım görseli, İniş web tasarım görseli, Çok Amaçlı web tasarım görseli, Ürün web tasarım görseli, Başlatmak web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1327

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews