Gedung | Contractor & Building Construction HTML Web Teması

Açıklama

Gedung Yüklenici ve Bina İnşaat HTML Şablonu Portföy çalışma vitrini ile yüklenici, inşaat ajansı ve inşaat şirketi için çok uygundur. Kod yapılarını tanımlamak için bir belge klasörü ekledik.
Gedung’da yaratıcı bir Yüklenici ve Bina İnşaat İnşaat web sitesi oluşturmak için tüm ihtiyaçlarınızı karşıladınız. İyi yapılandırılmış kod ve kullanımı kolay dokümantasyon, hizmetlerini ve diğer bilgileri müşterilerine göstermek için harika bir portföy web sitesi almanıza yardımcı olur.
Özellikler koruma bölümü
Bölüm Hakkında
Öne çıkan proje
Referans
Blog gönderileri
İletişim Formu (Dummy)
Galeri (Lightbox)
Clientsfiles StructureCss (Şablon CSS)
Yazı Tipleri (tüm yazı tipleri ve simgeler)
Webfonts (Fontawesome Webfonts)
Görüntüler (tüm resimler)
JS (jQuery dosyası ve tüm eklenti JS dosyası) TemplateHome
Hakkında
projeler
Tek projeler
Blog/Haberler
Tek yazı
Temas etmek

Gedung | Contractor & Building Construction HTML Web Teması ; Ajan web tasarım görseli, Mimar web tasarım görseli, Mimari web tasarım görseli, Blog web tasarım görseli, Bina web tasarım görseli, Şirket web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1103

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews