Gamon – eSports and Gaming HTML Template Web Teması

Açıklama

Gamon, oyun toplulukları için güçlü, karanlık ve modern HTML şablonudur. Oyun, eSpor, oyun turnuvaları, çevrimiçi oyun, canlı akışlar ve her oyun stüdyosu için mükemmeldir. Ayrıca akışlarınızı duyurabilir, güzel bir düzen ile maçlarınızın bir listesini görüntüleyebilirsiniz. Şablon temiz, kontrast ve piksel mükemmel.
Özellikler En Bootstrap Framework
HTML5 CSS3 TechnologyUnque Etkileri ve İşlevselliği
Pürüzsüz geçiş efektleri
Çapraz Tarayıcı Optimizasyonu
Paralaks arka plan görüntüsü
Tam genişlik ve kutulu düzen
Harika galeri vitrin sayfaları
Yaratıcı Blog Sayfaları
5+ mağaza sayfası
500+ yazı simgesi
Kullanımı Kolay Google Yazı Tipleri
Ayrıntılı belgeler ne elde edersiniz? Html içeriği
Dokümantasyon Bu şablonu satın alırsanız, ömür boyu destek alacaksınız. Bu şablonu zamanla güncelleyeceğiz ve gelecekteki güncellemeler veya tam yeni şablonlar için isteklerinizi duymak istiyoruz.
Görüntüler indirme dosyasına dahil edilmez!

Gamon – eSports and Gaming HTML Template Web Teması ; Klan web tasarım görseli, Esports web tasarım görseli, Fantezi web tasarım görseli, Portal web tasarım görseli, Oyuncu web tasarım görseli, Oyun web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-757

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews