FolioFlix – Personal Portfolio HTML Template Web Teması

Açıklama

giriiş
Folioflix, benzersiz bir tasarım paralaks efekti olan ve sanat eserlerini sergilemek için güçlü bir çözüm olan tek sayfalık bir HTML5 portföy şablonudur. Yaratıcı, minimal ve temiz bir tasarımdır. Folioflix HTML5 şablonu, herhangi bir mobil cihazda harika görünen tamamen duyarlı bir çerçeveye ve yüksek kaliteli çözünürlüklü grafiklere hazır retina ekranına sahiptir.
Serbest çalışanlar, iş web siteleri, ajanslar, kişisel portföyler ve bloglar için çok uygundur.
Folioflix şablonu, Bootstrap V4.0, HTML5 & CSS3 ve sınırsız renk şemaları ile kodlanmıştır. Tüm modern tarayıcılar ve arama motoru dostu ile uyumludur. Bu harika şablonla sanat eserlerinizi ve hizmetlerinizi sergilemek için!
HTML dosyaları nasıl düzenlenir?
Hizmetler bölümü, beceri bölümü, portföy bölümü, blog bölümü vb.
CSS dosyaları nasıl düzenlenir?
Style.css (varsayılan) gibi bazı özel CSS stilleri ekledik. Lütfen CSS dosyalarını DreamWeaver, NotEdevad veya Notepad ++ gibi bir metin düzenleyicisiyle açın ve istediğiniz satırları düzenleyin. Örneğin, banner resimlerinizi düzenlemek istiyorsanız, stilde açık style.css ve banner görüntüleri için “.banner-right-img.png” a bakın ve stillerinizi değiştirin.
Yük animasyonunda nasıl kullanılır?
Web sitemiz için yük animasyonunda wow.js. Önceden tanımlanmış sınıflar adını ekleyerek veya değiştirerek bunları düzenleyebilirsiniz.

FolioFlix – Personal Portfolio HTML Template Web Teması ; Ajans web tasarım görseli, Bootstrap web tasarım görseli, Yaratıcı web tasarım görseli, Özgeçmiş web tasarım görseli, Geliştirici web tasarım görseli, Serbest Çalışan web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-825

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews