Flone – Clean, Minimal eCommerce HTML Template Web Teması

Açıklama

FLone – Temiz, Minimal E -Ticaret HTML Şablonu, her türlü işletmenin e -ticaret sitesini oluşturmak için muhteşem bir HTML web sitesidir. Flone HTML şablonu kullanarak moda ürünleri, erkek moda, kadın moda, çocuk ürünleri, hazır giysiler, ayakkabılar, güneş gözlüğü, saat, kozmetik, elektronik, alet, mobilya ve diğer tüm satıcı ürünlerini satabilirsiniz.
Flone, 33+ ev sayfası, 17+ mağaza sayfası ve 6+ blog sayfası dahil 64+ sayfa getiren muazzam bir şablondur. Flone, SASS, HTML5, CSS3 ve Bootstrap 5 ile güçlendirilmiştir. Ayrıca, Flone’un baykuş atlıkarınca kaydırıcısı Google Yazı Tipi, Font Awesome, İyi Yorumlanmış HTML & CSS Dosyaları, Kuyu Belgeleri, Dinamik İletişim Formu vb.
Buna ek olarak, Flone% 100 duyarlı bir şablondur. Her türlü ekran boyutuna uyuyor. Flone da çapraz tarayıcı uyumludur. E -ticaret endüstrisi ile başa çıkmak için gerekli tüm yönler bu şablonda mevcuttur. Bu şablonun tasarımı ve kıyafeti tamamen benzersiz ve yaratıcıdır. Potansiyel ziyaretçileri çekmek ve onlara kaliteli ürünler sağlamak için bu SEO optimize edilmiş şablonunu kullanın. Yapacak ve durdurulamaz ‘siz’.
Ana Özellikler Listesi: 64+ Toplam Sayfa
33+ ev sayfası
17+ dükkan sayfası
6+ blog sayfası
Baykuş Atlıkarınca Kaydırıcı Kullanımı
Sass Desteklendi
Google yazı tipi
Font harika simgeler
Geçerli HTML5 ve CSS3
Ücretsiz Güncellemeler
Kullanıcı dostu
Tamamen duyarlı
Bootstrap v5.0.2’ye göre inşa edilmiş
Çapraz Tarayıcı Optimizasyonu
İyi yorumlanmış HTML ve CSS dosyaları
İyi belgelenmiş
dinamik iletişim formu
Güzel ve eşsiz tasarım

Flone – Clean, Minimal eCommerce HTML Template Web Teması ; Aksesuarlar web tasarım görseli, Bootstrap web tasarım görseli, Temiz web tasarım görseli, Giyim web tasarım görseli, Dekorasyon web tasarım görseli, E -Ticaret web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1205

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews