Fixmo – Smartphone Repair Services HTML Template Web Teması

Açıklama

Fixmo – Akıllı Telefon, Tablet ve Bilgisayar Onarımı HTML Şablonu
Fixmo, anakart, güç bilgisayarı, iPhone, iPad, Android, Google Pixel, iMac ve dizüstü bilgisayar onarım, akıllı telefonlar, veri kurtarma, oyun konsolu genel teknoloji onarım hizmetleri gibi onarım hizmeti için bir HTML şablonudur.
Fixmo bir çerçeve olarak oluşturulmuştur. HTM etiketindeki verileri değiştirerek tüm mobil cihazlardaki işlevi, mesafeyi ve öğenin sayısını kolayca kapatabilirsiniz. Grain Grower Unlimit, istediğiniz tasarımı oluşturmanıza izin verir. Her şey senin için optimize edildi
Ana özellikler html5 ve css3
Duyarlı şablon
XD dosyaları dahil
İstediğin her şeyi canlandır
Ücretsiz simgeler
Piksel mükemmel
Temiz ve Eşsiz Tasarım
Özelleştirmesi kolay
Retina Hazır
Sınırsız renkler
Ana sayfa
Hizmetler Sayfası
Hizmet Detayları
Fiyat listesi
Paralaks efekti
& daha fazla…

Fixmo – Smartphone Repair Services HTML Template Web Teması ; Ac web tasarım görseli, Hücre web tasarım görseli, Telefon web tasarım görseli, Bilgisayar web tasarım görseli, Tamirat web tasarım görseli, Hizmet web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1361

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews