Fitzaro – Gym & Fitness HTML Template Web Teması

Açıklama

Fitzaro – Spor Salonu ve Fitness HTML Şablonu
Fitzaro – Fitness ve spor salonu web siteleri için spor salonu ve fitness html şablonu. Bu öğede bir benzersizlik hissedeceksiniz. Bu öğeyi çok dikkatli bir şekilde tasarladık. Yeni spor salonu ve fitness web siteleri için renkli ve parlak. Fitness ve spor salonu web siteleri için Fitzaro – Spor Salonu ve Fitness HTML şablonunu kullanarak çarpıcı bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Size yardımcı olmak için çok ayrıntılı katmanlar ve gruplar ekledik. Katmanları kolayca bulabilirsiniz. % 100 düzenlenebilir ve özelleştirilebilir. Tüm katman grupları adlandırılmıştır. Herhangi bir zamanda yardıma ihtiyacınız varsa. bizimle iletişime geçmekten kaçınmayın.
Mobil ve tablet cihazlarda harika görünen duyarlı bir düzen vardır. Ana odak noktası, ekran çözünürlüğünüze bağlı olarak otomatik olarak azalan ana sayfa kaydırıcısı tarafından temsil edilir. Sadece seçtiğiniz en iyi şablonu alın, metni değiştirin, resimlerinizi ekleyin ve bitti! .. Umarım beğenirsiniz. 24 × 7 destek mevcuttu.
Spesifikasyon: 1170 px ızgara sistemi
Bootstrap v 5.1.3 temelli olarak inşa edilmiş
Kaydırıcı kaydırıcı
Remix simgesi
Uzman tipografi
Google Web Yazı Tipi
İyi yorumlanmış kod
Çekici Form Tasarımları
Harika animasyon efektleri
Geçiş pürüzsüz efektleri
Güzel Hakem Etkileri
Çapraz Tarayıcı Desteği
Modern ve Çekici Tasarım
Tamamen W3C Doğrulanmış Kodlama
İyi belgeler
Mobil dostu
Nihai özelleştirilebilirlik
Tüm Modern Tarayıcı Uyumlu Files Dahil: Fitzaro – Spor Salonu ve Fitness HTML Şablonu
DocumenationFree Font Kullanıldı: Üst geçit
Robotosupport:
Dosyayı kullanarak yardıma ihtiyacınız varsa veya özel özelleştirmeye ihtiyacınız varsa lütfen Themeforest profilim aracılığıyla benimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Bir anınız varsa, lütfen bu öğeyi değerlendirin, çok takdir edeceğim! … Teşekkürler.
Not:
Bu dosyaları düzenlemeden önce yazı tipini sistem yazı tipi klasörünüze indirin. Önizleme dosyasındaki resimler veya maketler ana dosyaya dahil değildir.
Bu öğeyi derecelendirmeyi unutmayın

Fitzaro – Gym & Fitness HTML Template Web Teması ; Vücut web tasarım görseli, Sağlık web tasarım görseli, Html5 web tasarım görseli, Modern web tasarım görseli, Duyarlı web tasarım görseli, Spor Dalları web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-591

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews