Fioxen – React Next Directory & Listings Template Web Teması

Açıklama

Fioxenis Bir İş Dizini ve Listeleme Modern Tasarım Düzeniyle NextJS Şablonunu Reaksiyon. Bu şablon esas olarak yerel ve küresel iş dizini, listeler, çevrimiçi iş dizini, yerel gıda listesi ve her türlü dizin işletme ve hizmetine odaklanmıştır. Güzel ev sayfaları çok amaçlı yararlı iç sayfalar ve her türlü yerel işletme listesi web sitesi şablonu tasarımının gerektirdiği tüm önemli bölümlere sahiptir.
Şablon Özellikleri 03 Benzersiz Ana Sayfa Sürümü
React üzerine inşa edilmiş
+JQuery bağımlılığı yok
+ES6+
W3C onaylanmış HTML5 ve CSS3 kodlama
Düz, modern ve temiz tasarım
Benzersiz efektler ve işlevsellik
Bootstrap 4 ile inşa edilmiş
Tamamen duyarlı
Pixel Mükemmel Tasarım
Özelleştirmesi kolay
Çapraz tarayıcı uyumlu
Font Harika simge yazı tipi
Well DocumentedNote: Tüm görüntüler yalnızca yalnızca önizleme amacıyla kullanılır ve son satın alma dosyalarına dahil değildir.

Fioxen – React Next Directory & Listings Template Web Teması ; İş Dünyası web tasarım görseli, Şehir Rehberi web tasarım görseli, Sınıflandırılmış web tasarım görseli, Kurumsal web tasarım görseli, Web web tasarım görseli, Directoryportal web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-786

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews