Fioxen – Directory & Listings HTML Template Web Teması

Açıklama

Fioxen, modern bir tasarım düzenine sahip bir İş Dizini ve Listeleri HTML şablonudur. Bu şablon esas olarak yerel ve küresel iş dizini, listeler, çevrimiçi iş dizini, yerel gıda listesi ve her türlü dizin işletme ve hizmetine odaklanmıştır.
Bu şablon, ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde düzenlenmesi ve özelleştirilmesi kolay olan 13+ HTML sayfası dikkatle tasarlanmış bloklara sahip 03 farklı ana sayfa demosu içerir.
Şablon Özellikleri 03 Benzersiz Ana Sayfa Sürümü
SCS’ler dahil
W3C onaylanmış HTML5 ve CSS3 kodlama
Düz, modern ve temiz tasarım
Benzersiz efektler ve işlevsellik
Bootstrap 4 ile inşa edilmiş
Tamamen duyarlı
Pixel Mükemmel Tasarım
Özelleştirmesi kolay
Çapraz tarayıcı uyumlu
Font Harika simge yazı tipi
Well DocumentedNote: Tüm görüntüler yalnızca yalnızca önizleme amacıyla kullanılır ve son satın alma dosyalarına dahil değildir.

Fioxen – Directory & Listings HTML Template Web Teması ; İşletme web tasarım görseli, Dizin web tasarım görseli, Sınıflandırılmış web tasarım görseli, Kurumsal web tasarım görseli, Dizin web tasarım görseli, Listeler web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS, SASS

Ürün Kodu

VSTHM11-1133

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews