Finanzi – Finance and Business HTML Template Web Teması

Açıklama

Finanzi temiz, modern ve tamamen duyarlı bir HTML şablonudur. Finans, muhasebe, finansal ve iş planlaması için tasarlanmıştır. Nihai amacı, finans endüstrisindeki bireylerin ve işletmelerin konuşmalarını, hizmetlerini ve danışmanlıklarını dünyaya daha kolay teşvik etmelerine yardımcı olmaktır. Finanzi şablonunun benzersizliği, inanılmaz güzel tasarımlarından ve kullanıcı memnuniyetini en üst düzeye çıkaran web sitesi şablonu çözümünden kaynaklanıyor. Bootstrap 3.3.2 çerçevesi kullanılarak oluşturulmuştur, tamamen duyarlı, özelleştirilmesi kolay, iyi yorumlanmış kodlar ve SEO dostu
Bu şablon, projeler, hizmetler, blog ve referans sayfası vb. Gibi çevrimiçi varlığınız için gerekli özelliklerle birlikte gelir. Şirket web sitenizi serbest bırakmak mı arıyorsunuz? Finanzi en iyi seçimdir.
Ana Özellikler: Duyarlı Web Tasarımı
HTML5 ve CSS3 W3C Doğrulanmış
Yazı Tipi-Şartlı Sosyal Simgeler
Temiz Kodlar ve Özelleştirilmesi Kolay
Bootstrap ile inşa edilmiş 3.3.2Credits: Bootstrap
Font harika
Haritalar Google
Baykuş Carousel
Magnific Popup
JQueryImages: Depositphotos
Fotodun
Pexels
Picjumbofonts: Google FontSpoppins
Robotonote: Kullanılan görüntüler sadece sunum amacıyladır. Resim yer tutucu indirme dosyalarında kullanılır.
Arka plan görüntüleri: (indirmeye dahil değildir)

Finanzi – Finance and Business HTML Template Web Teması ; İşletme web tasarım görseli, Muhasebeci web tasarım görseli, Danışman web tasarım görseli, Avukat web tasarım görseli, Komisyoncu web tasarım görseli, Şirket web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1085

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews