Ezlu – Angular 13 Business Consulting Template Web Teması

Açıklama

2+ Retina Hazır Demolar
Angular 13 ve Bootstrap ile inşa edilmiş 5.1.3
TypeScript, Sass
RTL sürümü dahil
Basit istemci tarafı yönlendirme (sayfa tabanlı)
Ezlu, danışmanlık hizmetleri için modern bir temiz açısal şablondur. Açısal, bootstrap ve sass ile oluşturulur. Şablon, finans, finansal danışmanlık, danışmanlık ajansı, danışmanlık işleri, danışmanlık firması, danışmanlık hizmetleri, teknoloji danışmanlığı, yönetim danışmanlığı, başlangıç ??danışmanlığı, yasal danışmanlık, finansal danışman, göçmen danışmanlığı, vb.
Şablon, RTL özelliklerine sahiptir, böylece Arapça ve İbranice dil tabanlı web sitelerinin kullanılması daha hızlı ve daha kolay olacaktır.
Hızlı, hafif, temiz ve W3 geçerli kaynak kodu içerir. Şablon kolayca özelleştirilebilir ve ayrıntılı belgelerle genişletilebilir. Hızlı ve dostça destek ekibimiz standart şablon desteğine yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.
Ana Özellikler: Retina Hazır
Herhangi bir cihazda duyarlı
Çok hızlı
Yaratıcı Düzen
Hızlı, Hafif ve Güçlü
Pürüzsüz geçiş efektleri
Açısal 13 ve Bootstrap (v5.1.3)
CSS & SASS dahil
Fontawesome & Flaticon ile entegre
W3 Geçerli
İyi yorumlanmış kod
Kolayca özelleştirilebilir
Ayrıntılı belgeler ne elde edersiniz? Şablon kaynak kodu
Belgeler

Ezlu – Angular 13 Business Consulting Template Web Teması ; Açısal web tasarım görseli, Ajans web tasarım görseli, Firma web tasarım görseli, Hizmetler web tasarım görseli, Eğitim web tasarım görseli, Danışman web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1109

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews