Exto – SEO & Marketing Company HTML Template Web Teması

Açıklama

Pazarlama + SEO Ajansı web sitesi için
4+ demo, Bootstrap 5.x & Sass + RTL dahil
Özelleştirmesi kolay, geliştirici dostu
Exto, SEO ve Pazarlama Startups web sitesi için modern bir HTML şablonudur. Bu şablon, dijital pazarlama, SEO, SMM, SEM veya BT hizmetleri web sitesi gibi dijital pazarlama odaklı iş girişimleri ve fikirleri için oluşturulmuştur. Ayrıca, bu şablon mobil uygulama, yazılım, yeni başlayanlar, WebApp, SaaS ve diğer iş ajansları için uygundur.
Şablon, RTL özelliğine sahiptir, bu nedenle Arapça ve İbranice dil tabanlı web sitesi için kullanmak daha hızlı ve daha kolay olacaktır.
Ayrıca, bu şablonun bir çalışma iletişim formu vardır, iyi yorumlanmış ve ayrıntılı belgelere sahip kolayca özelleştirilebilir kaynak kodu vardır. Bu özellikler, şablonun kullanımlarının ve özelleştirmenin nihai ihtiyaçlara göre yapılmasına yardımcı olacaktır.
Ana Özellikler: 4+ Demo Varyasyonları + Yakında Ekleme
RTL sürümü dahil
Retina Hazır
Herhangi bir cihazda duyarlı
Yaratıcı Düzen
Hızlı, Hafif ve Güçlü
Pürüzsüz geçiş efektleri
** Bootstrap (v5.x)
CSS & SASS dahil
Fontawesome & Flaticon ile entegre
W3 Geçerli
İyi yorumlanmış kod
Kolayca özelleştirilebilir
Ayrıntılı belgeler ne elde edersiniz? Şablon kaynak kodu
Belgeler

Exto – SEO & Marketing Company HTML Template Web Teması ; İşletme web tasarım görseli, Yaratıcı web tasarım görseli, Ajans web tasarım görseli, Dijital web tasarım görseli, Bt web tasarım görseli, Başlatmak web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1259

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews