Evnia – React Event Conference & Meetup Template Web Teması

Açıklama

Etkinlik, konferans, buluşma, yeniden birleşme web sitesi için
5 Demo, React, Bootstrap 5.x & Sass + RTL dahil
Özelleştirmesi kolay, geliştirici dostu
Evnia, etkinlik, konferans, buluşma, yeniden birleşme web sitesi için duyarlı bir modern reaksiyon şablonudur. Bu bir blog ile 5+ ana sayfa varyasyon tasarımı sunuyor, blog diğer sayfaları detaylandırıyor. Windows, Mac, iOS, Android vb. Dahil her türlü ekran ve cihazda güzel çarpıcı görünüyor. Bu, React, Sass & Bootstrap 5.x ile inşa edilmiştir.
Şablon, RTL özelliğine sahiptir, bu nedenle Arapça ve İbranice dil tabanlı web sitesi için kullanmak daha hızlı ve daha kolay olacaktır.
Evnia, geliştirici dostu, hızlı, hafif, temiz ve W3 geçerli kaynak kodu içerir. Şablon kolayca özelleştirilebilir ve ayrıntılı belgelerle genişletilebilir. Hızlı ve dostça destek ekibimiz, şablonla ilgili herhangi bir ihtiyaç için yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.
Ana Özellikler: 5 Demo Varyasyonu + Yakında daha fazla ekleniyor
RTL sürümü dahil
Retina Hazır
Herhangi bir cihazda duyarlı
React JS v17.x
ES6+
Yaratıcı Düzen
Hızlı, Hafif ve Güçlü
Pürüzsüz geçiş efektleri
Bootstrap (v5.x)
CSS & SASS dahil
Fontawesome & Flaticon ile entegre
W3 Geçerli
İyi yorumlanmış kod
Kolayca özelleştirilebilir
Ayrıntılı belgeler ne elde edersiniz? Şablon kaynak kodu
Belgeler

Evnia – React Event Conference & Meetup Template Web Teması ; Etkinlik web tasarım görseli, Konser web tasarım görseli, Konferans web tasarım görseli, Festival web tasarım görseli, Parti web tasarım görseli, Tepki web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

JS, CSS, SASS

Ürün Kodu

VSTHM11-843

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews