Event, Conference And Meetup HTML Template Web Teması

Açıklama

Kagont, konferans, toplantı ve etkinlik web siteleri için bir HTML şablonudur. Etkinlik yönetimi web siteleri yanı sıra toplantıları planlayan şirketler için son derece uygun bir şablondur. Amaç odaklı bir tasarıma, duyarlı düzen ve randevu formları, hizmetler, etkinlik planlamacıları, programlar, fiyatlandırma planları ve diğer sayfalar gibi özel özelliklere sahiptir.

Event, Conference And Meetup HTML Template Web Teması ; Bootstrap web tasarım görseli, Temiz web tasarım görseli, Konser web tasarım görseli, Konferans web tasarım görseli, İstişareler web tasarım görseli, Dersler web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS, SASS

Ürün Kodu

VSTHM11-1256

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews