Ervy – Angular 13 IT & Marketing Startup Template Web Teması

Açıklama

Dijital Pazarlama ve SEO Ajans Şirketi web sitesi için
4 Demo, Angular 13, Bootstrap 5.1.3 & Sass + RTL Dahil
Özelleştirmesi kolay, geliştirici dostu
Ervy, SEO ve Marketing Startup Company web sitesi için modern bir açısal şablondur. Dijital pazarlama, SEO, SMM, SEM veya BT hizmetleri web sitesi gibi dijital pazarlama odaklı iş girişimleri ve fikirleri için oluşturulmuştur. Ayrıca, bu şablon mobil uygulama, yazılım, yeni başlayanlar, WebApp, SaaS ve diğer iş ajansları için uygundur. İç sayfalar bulunan birden fazla demo varyasyonuna sahiptir. Çok niş bir ev demosu ve diğer iç sayfalar, ziyaretçinin deneyimini geliştirmek için benzersiz bir tasarımla tasarlanmıştır. Ayrıca, şablonun ilk mobil tasarımı her türlü ekran ve cihazda güzel çarpıcı görünüyor.
Şablon, RTL özelliğine sahiptir, bu nedenle Arapça ve İbranice dil tabanlı web sitesi için kullanmak daha hızlı ve daha kolay olacaktır.
Ayrıca, bu şablonun bir çalışma iletişim formu vardır, iyi yorumlanmış ve ayrıntılı belgelere sahip kolayca özelleştirilebilir kaynak kodu vardır. Bu özellikler, şablonun kullanımlarının ve özelleştirmenin nihai ihtiyaçlara göre yapılmasına yardımcı olacaktır.
Ana Özellikler: Angular 13, TypeScript, Bootstrap 5.1.3 ve Sass üzerine inşa edilmiş
4+ Demo Varyasyonları + Yakında daha fazla ekleniyor
RTL sürümü dahil
Retina Hazır
Herhangi bir cihazda duyarlı
Yaratıcı Düzen
Hızlı, Hafif ve Güçlü
Pürüzsüz geçiş efektleri
CSS & SASS dahil
Fontawesome & Flaticon ile entegre
W3 Geçerli
İyi yorumlanmış kod
Kolayca özelleştirilebilir
Ayrıntılı belgeler ne elde edersiniz? Şablon kaynak kodu
Belgeler

Ervy – Angular 13 IT & Marketing Startup Template Web Teması ; Ajans web tasarım görseli, Şirket web tasarım görseli, Bt web tasarım görseli, Pazarlama web tasarım görseli, Açısal web tasarım görseli, Saas web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1107

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews