Election Campaign & Political Candidate Template Web Teması

Açıklama

NETA – Seçim Kampanyası ve Siyasi Aday HTML Şablonu. Ayrıca, hayır kurumu, etkinlik, kampanya vb. Gibi herhangi bir kar amacı gütmeyen kuruluş olarak da kullanılabilir. NetA, herhangi bir siyasi lideri veya siyasi partiye ve sosyal meseleye uyacak kadar esnektir. % 100 duyarlı bir tasarıma sahiptir ve tüm büyük tarayıcılar ve cihazlarda test edilir.

Election Campaign & Political Candidate Template Web Teması ; Şehir web tasarım görseli, Devlet web tasarım görseli, Kurumsal web tasarım görseli, Seçim web tasarım görseli, Seçim web tasarım görseli, Siyasi web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1162

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews