Edvi – Education & Online Learning HTML Template Web Teması

Açıklama

Eğitim kursları için, üniversite, kolej ve okul web sitesi
Bootstrap 5.x & Sass + RTL dahil
Özelleştirmesi kolay, geliştirici dostu
EDVI, eğitim ve öğrenme web sitesi için duyarlı bir modern HTML şablonudur. EDU ve sanal veya sınıf içi öğretim de dahil olmak üzere çevrimiçi eğitim hizmetleri sunan teknoloji odaklı girişimler için oluşturulmuştur. Şablon en iyi eğitim enstitüleri, çevrimiçi kurs sağlayıcıları vb., Web siteleri için uygundur. Şablon Bootstrap 5.x ve CSS ile oluşturulur. Ayrıca, Sass şablon paketine dahildir.
Şablon, RTL özelliğine sahiptir, bu nedenle Arapça ve İbranice dil tabanlı web sitesi için kullanmak daha hızlı ve daha kolay olacaktır.
Ayrıca, bu şablonun bir çalışma iletişim formu vardır, iyi yorumlanmış ve ayrıntılı belgelere sahip kolayca özelleştirilebilir kaynak kodu vardır. Bu özellikler, şablonun kullanımlarının ve özelleştirmenin nihai ihtiyaçlara göre yapılmasına yardımcı olacaktır.
Ana Özellikler: RTL sürümü dahil
Retina Hazır
Herhangi bir cihazda duyarlı
Ajax İletişim Formu Gönderimi
Mailchimp aboneliği
Yaratıcı Düzen
Hızlı, Hafif ve Güçlü
Pürüzsüz geçiş efektleri
** Bootstrap (v5.x)
CSS & SASS dahil
Fontawesome & Flaticon ile entegre
W3 Geçerli
İyi yorumlanmış kod
Kolayca özelleştirilebilir
Ayrıntılı belgeler ne elde edersiniz? Şablon kaynak kodu
Belgeler

Edvi – Education & Online Learning HTML Template Web Teması ; Dersler web tasarım görseli, Uzaktan Eğitim web tasarım görseli, Html web tasarım görseli, Enstitü web tasarım görseli, Çocuk Yuvası web tasarım görseli, Öğretim web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

CSS, HTML, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1092

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews