Edutim – Education LMS Html Template Web Teması

Açıklama

EDUTIM – Eğitim LMS HTML Şablonu, Duyarlı Bootstrap 4 Şablon Eğitim ve Öğrenme Yönetim Sistemi için Oluşturuldu. Edutim 20+ sayfa ve 4 ana sayfa varyasyonu ile birlikte gelir.
Edutim, eğitim merkezi, kurs hub, kolej, akademi, üniversite, okul, anaokulu, çevrimiçi sınıflar, çevrimiçi kurslar, profiller, ders yönetimi, sıralama/derecelendirme sistemi, izleme kurs ilerlemesi vb. Veya blog gibi çok sayıda harika özellik sunar.
** Edutim Core özellikleri **
Bootstrap 4
8 Ev Düzeni
20’den fazla geçerli HTML dosyası
Kolay özelleştirilebilir ve düzenlenebilir
Arama motoru optimize edilmiş kod
Eşsiz, temiz ve modern tasarım
AJAX Dinamik İletişim Formu Çalışma
W3C HTML Geçerli Kod
Özelleştirmesi kolay
Google Web Yazı Tipleri
İyi belgelenmiş
Dosyalar dahil
Html dosyaları
CSS Dosyaları
Dokümantasyon

Edutim – Education LMS Html Template Web Teması ; Antrenörlük web tasarım görseli, Mesafe web tasarım görseli, Öğrenme web tasarım görseli, Html web tasarım görseli, Edutım web tasarım görseli, Sağlık web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1269

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews