Educal – Course and Education Angular Template Web Teması

Açıklama

** Eğitim – Çevrimiçi Öğrenme ve Eğitim Açısal Şablonu **
Eğitim – Çevrimiçi Kurs ve Eğitim Angular Şablonu Temiz ve Açısal 13, Bootstrap5 Eğitim Şablonudur. Herhangi bir üniversite, çevrimiçi kurs, atölye, kolej, okul, anaokulu, kurs merkezi veya her türlü eğitim kurumu için uygundur. Bu açısal şablon, ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde düzenlenmesi ve özelleştirilmesi kolay olan 17+ sayfa dikkatle tasarlanmış bloklara sahip 03 farklı ana sayfa demosu içerir. Eğitim – Çevrimiçi Kurs ve Eğitim Angular 13 Şablonu, benzersiz eğitim web sitelerinin oluşturulması için mükemmel bir çözümdür. Ayrıca kod boyunca size rehberlik edecek bir belge klasörü ekledik. Umarım her şeyi kapsadım ama bilmek istediğiniz bir şey varsa, yardım etmekten mutluluk duyuyorum. % 100 duyarlı tasarıma sahiptir ve tüm büyük tarayıcılar ve cihazlarda test edilmiştir.
Özelliklere genel bakış
Açısal 13 Modern Web Geliştiricisinin Platformu
Bootstrap 5.x Framework: Bootstrap, Web’de duyarlı, mobil ilk projeler geliştirmek için en popüler HTML, CSS ve JS çerçevesidir.
Duyarlı Düzen Tasarımı: Sitenizin olması gerektiği gibi çalıştırılacağı cihazı ne kullanırsanız kullanın. Eğitim teması, her türlü cihaz için tamamen duyarlı bir düzendir.
Ayrıntılı dokümantasyon: Kapsamlı belgeler ve kamyon taşımacılığını nasıl ayarlayacağınız ve özelleştireceğiniz konusunda harika video kılavuzları, özelleştirmenizi süper kolay ve hızlı hale getirecektir!
Dokunuş Dostu: Dokunmatik cihazlarda kolay göz atma.
Kaygan ve Bootstrap kaydırıcısı: Kaygan kaydırıcı ile kolayca farklı animasyon efektlerine sahip çarpıcı slaytlar oluşturun.
Çapraz Tarayıcı Uyumluluğu: Eduker, IE10+dahil olmak üzere tüm büyük tarayıcılar arasında harika görünüyor.
Tam özellikler listangüler 13 olmadan jQuery
Açısal
Logo Slider IntegrationBootStrap 5 (Son Sürüm) Çerçeve
% 100 duyarlı
3+ ev sayfası
SASS CSS
2+ blog stilleri
17+ sayfa şablonu
Güzel ve temiz tasarım
Çapraz Tarayıcı Desteği
Temiz ve Organize Kod
Normal güncellemeler
Google Yazı Tipleri
Kaydırıcı kaydırıcı
Geçerli HTML5 / CSS3
Görüntü arka planı
Özelleştirmesi kolay
Esnek ve çok amaçlı
Geçerli HTML5 / CSS3
Ayrıntılı belge görüntüleri dahil değildir. Her örnek için yer tutucu görüntüler ekledik.

Educal – Course and Education Angular Template Web Teması ; Açısal web tasarım görseli, Antrenörlük web tasarım görseli, Kolej web tasarım görseli, Dersler web tasarım görseli, Dersler web tasarım görseli, Sağlayıcı web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

CSS, SASS, HTML

Ürün Kodu

VSTHM11-687

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews