Ebookyo – Ebook HTML Landing Page Template Web Teması

Açıklama

Ebookyo modern ve basit bir açılış sayfası şablonudur, e-kitabınızı çekici ve kolay bir şekilde sergilemek ve satmak için uygundur.
EBookyo e -kitap html açılış sayfası şablonudur. Hizmetlerinizi tanıtmak için kullanılabilir, projenizi kalabalıktan öne çıkarmanıza yardımcı olacak bazı özelliklere sahiptir. Zamanınızı ve paranızı kolaylaştırmak için optimize edilmiştir. Sitenizin kolay ve hızlı çalışmasını sağlamanıza yardımcı olacak iyi belgelenmiştir. İş ihtiyaçlarınıza uymayı çok kolay özelleştirebilirsiniz. Şablonumu beğendiyseniz, lütfen 5 yıldız değerlendirin. Benim için çok yararlı. Umarız beğenirsin!
Özellikler: Gen ve tıklama.
Eşsiz tasarım.
Sınırsız renkler.
Ultra duyarlı.
Mobil dokunmatik kaydırıcılar.
Bootstrap 4’e dayanmaktadır.
Geçerli HTML5 / CSS3.
Retina hazır.
Pürüzsüz geçişler.
Dikkatle Google Yazı Tipi Kombinasyonu.
Paralaks arka planları.
Ve çok daha fazlası … Kaynaklar ve Krediler:
Fotoğraf için Tıkan Film – Unplash.com
Grafik fotoğraf için Freepik – Freepik.com
Simgeler için FLACLICON – FLATICON.COM
Tüm resimler yalnızca önizleme amacıyla kullanılır ve son satın alma dosyalarına dahil değildir.

Ebookyo – Ebook HTML Landing Page Template Web Teması ; Kurumsal web tasarım görseli, Yaratıcı web tasarım görseli, E -Kitap web tasarım görseli, E -Kitap web tasarım görseli, Zarif web tasarım görseli, İniş web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, PSD, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1272

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews