Dugem | Dance Night Club HTML Template Web Teması

Açıklama

Dugem, gece kulübü ve müzik etkinliği veya hatta DJ’in web sitesi için uygun yaratıcı ve modern bir tasarımla inşa edilen Dance Night Club HTML şablonudur. Kod yapılarını tanımlamak için bir belge klasörü ekledik.
Dugem’de yaratıcı bir etkinlik web sitesi oluşturma konusunda tüm ihtiyaçlarınızı karşıladınız. İyi yapılandırılmış kod ve kullanımı kolay belgeler, harika bir etkinlik web sitesi almanıza, hizmetlerini ve diğer bilgileri müşterilerine göstermenize yardımcı olur.
Özellikler Kimlik Videosu
Etkinlik Sayacı
Öne çıkan etkinlik
Olaylar Tablosu
Blog gönderileri
Referans
İletişim Formu (Dummy)
Galeri (Lightbox)
Clientsfiles StructureCss (Şablon CSS)
Yazı Tipleri (tüm yazı tipleri ve simgeler)
Webfonts (Fontawesome Webfonts)
Görüntüler (tüm resimler)
JS (jQuery dosyası ve tüm eklenti JS dosyası) TemplateHome
Hakkında
Etkinlik
Tek olay
Blog/Haberler
Tek yazı
Temas etmek

Dugem | Dance Night Club HTML Template Web Teması ; Blog web tasarım görseli, Tezgah web tasarım görseli, Dans web tasarım görseli, Disko web tasarım görseli, Eğlence web tasarım görseli, Etkinlik web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1104

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews