Dorsin – React Next Js Landing Page Template Web Teması

Açıklama

Dorsin React Next JS-Reactjs ve en popüler ön uç çerçeve bootstrap sürüm 5.1.1 ile inşa edilmiş duyarlı açılış sayfası şablonu. Bir uygulama ürün vitrini, yeni başlayanlar, kişisel web siteleri ve hatta web ajansları için mükemmel olurdu. İhtiyaçlarınız için kolayca özelleştirebileceksiniz. Monitörler, dizüstü bilgisayar ekranı, iPad, iPhone, Android mobil veya tabletler olsun, tüm boyutlarla güzel görünüyor. Sitenizi birkaç saat içinde başlatmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir! Yeniden kullanılabilir React bileşenleri oluşturduk, böylece ortak bileşenlerle birden fazla uygulama oluşturabilirsiniz.
Dorsin React Next JS, bir uygulama, uygulama açılış, uygulama şablonu, uygulama açılış sayfası, yaratıcı uygulama açılış sayfası, uygulama şablonu, uygulama mağazası, uygulama vitrin, uygulama web sitesi, temiz uygulama açılış, mobil uygulama açılış arayan herkes için uygundur Sayfa, modern uygulama iniş, paralaks.
Özellikler: Bootstrap 5.1.1’e göre
En son React platformu üzerine inşa edin
9 farklı sayfa
HTML5 ve CSS3 ile inşa edilmiş
Yazı tipi simgeleri
Google Yazı Tipleri
Özelleştirmesi kolay
Temiz Kod
Modern dizayn
Giriş sayfası dahil
Kayıt sayfası dahil
Şifre sayfasını unuttum
Ve daha fazlası…

Dorsin – React Next Js Landing Page Template Web Teması ; Ajans web tasarım görseli, Öğle Yemeği web tasarım görseli, İniş web tasarım görseli, Çok Amaçlı web tasarım görseli, Ürün web tasarım görseli, Başlatmak web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1130

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews