Dking – Multipurpose eCommerce HTML Template Web Teması

Açıklama

DKING – Çok Amaçlı E -Ticaret HTML Şablonu, 14+ endüstri için çok konsept bir e -ticaret şablonudur. Bu duyarlı ve güzel HTML5 şablonu Bootstrap5’e dayanmaktadır. Kuşkusuz, web sitesi şablonunuzu elektronik, kitap, kek, moda, çiçek, mobilya, el zanaat, çocuklar, organik, evcil hayvan maması, ağaç bitkisi ve otomobil olarak kolayca değiştirebilirsiniz.
Dahası, çok amaçlı e -ticaret HTML şablonu – DKING, 19’dan fazla benzersiz ev sürümü ile birlikte gelen güzel ve benzersiz bir tasarıma sahiptir. Ayrıca, HTML5 ve CSS3 kullanılarak oluşturulan toplam 54+ HTML sayfası alın. Mağaza ızgara stilini veya mağaza listesi stilini bile etkinleştirebilirsiniz.
Bununla birlikte, çok amaçlı şablon dking SEO dostudur ve ayrıca çapraz tarayıcı optimize edilmiştir. Kaygan kaydırıcı, Google yazı tipleri, dinamik iletişim formu, W3C validate işaretlemesi ve daha fazlası ile birlikte gelir. Çok Amaçlı E -Ticaret HTML Şablonu’nu deneyin – DCK şimdi!
Ana Özellikler Listesi: 54+ Toplam Sayfa
19+ ev sayfası
10+ başlık stili
6+ altbilgi stili
4+ blog düzenleri
15+ dükkan düzenleri
9+ ürün düzeni
Kaygan kaydırıcı kullanımı
Bootstrap 5.0.2 ile inşa edin
SASS (SCS) ile yapılmış
Simge yazı tipi (icofont)
Google Font dahil
W3C Doğrulanmış Kod
Temiz Kod
Hız optimize edilmiş
Çapraz Tarayıcı Desteği
İyi belgelenmiş
Konsol hatası yok
Ücretsiz Güncellemeler

Dking – Multipurpose eCommerce HTML Template Web Teması ; Otomobil web tasarım görseli, Kitap web tasarım görseli, Bootstrap web tasarım görseli, Kek web tasarım görseli, E -Ticaret web tasarım görseli, Elektronik web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1209

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews