Dizme – Personal Portfolio HTML Template Web Teması

Açıklama

Dizme, kişisel portföy web sitenizi oluşturmak için kullanılabilecek tek sayfalık bir kişisel portföy şablonudur. Çevrimiçi varlığınızı oluşturmak için Dizme’yi seçebilirsiniz. Mevcut yaşta kişisel bir portföy olması çok önemlidir. Profesyonel kariyerinizde kişisel bir portföye sahip olmanız gerekir. Dizme, Dizme kullanarak kişisel portföyünüzü oluşturmak için harika bir şablondur.
Geliştirici, tasarımcı, serbest çalışan, mühendis, uzman, içerik yazarı, eğitmen, fotoğrafçı, serbest çalışan, politikacı veya başka bir uzman gibi herhangi bir profesyonel biyo, portföy, beceri setini vb. Dizmi kullanarak gösterebilir. Dizme, web sitenizi birkaç dakika içinde oluşturmanıza yardımcı olan iyi belgelenmiş, kullanımı çok kolay, kolayca özelleştirilebilir HTML şablonudur.
Şu anda Dizme’nin kişisel portföyünüzü oluşturmak için tek bir sayfası var. Dizme, kişisel varlığınızı bir sonraki seviyeye taşımanız için benzersiz bir seçimdir. Dizme’yi kişisel ihtiyaçlarınız için kolayca özelleştirebilirsiniz.

Dizme – Personal Portfolio HTML Template Web Teması ; Ajans web tasarım görseli, Temiz web tasarım görseli, Özgeçmiş web tasarım görseli, Serbest Çalışan web tasarım görseli, En Az web tasarım görseli, Modern web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-829

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews