Digital Product Marketplace ReactTemplate Web Teması

Açıklama

Drketa bir Bootstrap 4+ Drketa -Dketa Marketplace React şablonudur. Amazing UI ve UX deneyimine sahip süper hızlı duyarlı bir portföy oluşturmak için gerekli tüm araçlara ve özelliklere sahiptir. 2 demo
Ve blog, blog-single sayfa düzenleri ve modern tasarım tabanlı kaplamalar kendi mükemmel web sitenizi oluşturmanızı sağlar. Pahalı web geliştirmeyi önleyebilir ve Drketa -Market React şablonunu kullanarak tasarım maliyetlerinizi en aza indirebilirsiniz.
React2 Ana Sayfa Sayfalarında Drketa Digital Marketplace Şablonunun Özellikleri
12 iç sayfa
Blog Sayfası
Blog Ayrıntıları Sayfası
Kategori sayfası
Satıcı sayfası
CSS 3 Kullanım
portföy
ürün
Tamamen duyarlı (birden çok cihazda test edilmiştir)
Pixel Mükemmel Tasarım
Düz tasarım stili
Çapraz Tarayıcı Uyumluluğu
Dahil edilen belgeler
Google yazı tipi
SEO Dostu Kod
Özelleştirmesi kolay
Destek ve Güncelleme
Ve daha fazlası…

Digital Product Marketplace ReactTemplate Web Teması ; Tepki web tasarım görseli, Pazar web tasarım görseli, Dijital web tasarım görseli, Mağaza web tasarım görseli, Online Alışveriş web tasarım görseli, Mağaza web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-649

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews