DezVu – Bring Your Vision to Life HTML Template Web Teması

Açıklama

giriiş
DeZvu HTML5 web sitesi şablonu, özel bir tasarım paralaks efektidir ama sanat eserlerini sergilemek için güçlü bir çözümdür. Dezvu HTML5 şablonu, herhangi bir mobil cihazda harika görünen tamamen duyarlı bir çerçeveye ve yüksek kaliteli çözünürlüklü grafiklere hazır retina ekranına sahiptir.
Dezvu HTML şablonu siber güvenlik ve web koruması için özel olarak tasarlanmıştır. Güvenlik yapan herhangi bir şirket için idealdir.
Fiyatlandırma düzeni, hizmet düzeni, portföy düzeni, birden fazla blog düzeni tasarımları ve 06+ geçerli HTML5 sayfa şablonları ve farklı blog sayfası tasarımları içerir. Dezvu şablonu, Bootstrap V4.0, HTML5 & CSS3 ve sınırsız renk şemaları ile kodlanmıştır. Tüm modern tarayıcılar ve arama motoru dostu ile uyumludur. Bu harika şablonla sanat eserlerinizi ve hizmetlerinizi sergileyin!
HTML dosyaları nasıl düzenlenir?
Ana sayfa stilleri, hizmet stilleri, portföy stilleri vb. Gibi 06+ özel HTML şablonları ekledik. Lütfen HTML dosyalarını DreamWeaver, Notepad veya Notepad ++ gibi bir metin düzenleyicisiyle açın ve istediğiniz satırları düzenleyin.
CSS dosyaları nasıl düzenlenir?
Style.css (varsayılan) gibi bazı özel CSS stilleri ekledik. Lütfen tüm CSS dosyalarını DreamWeaver, Not Defad veya Notepad ++ gibi bir metin düzenleyicisiyle açın ve istediğiniz satırları düzenleyin. Örneğin, banner görüntülerinizi düzenlemek istiyorsanız, custom-style.css’yi açın ve banner görüntüsü için “.banner-main-con” a bakın ve stillerinizi değiştirin.
Renk şemaları nasıl kullanılır? –
Lütfen style.css dosyasını Dezvu/Assets/CSS klasöründen bir metin düzenleyicisi ile açın ve kendi renklerinizi oluşturun. #0E151D Bu bizim birincil rengimizdir, hepsini yeni renk kodunuza arayabilir ve değiştirebilirsiniz.
Yük animasyonunda nasıl kullanılır?
Web sitemiz için yük animasyonunda wow.js. Önceden tanımlanmış sınıflar adını ekleyerek veya değiştirerek bunları düzenleyebilirsiniz.

DezVu – Bring Your Vision to Life HTML Template Web Teması ; Ajans web tasarım görseli, Yaratıcı web tasarım görseli, Tasarım web tasarım görseli, Dijital web tasarım görseli, Pazarlama web tasarım görseli, Pazarlama web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-818

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews