DESIGNER – UI & UX Portfolio HTML Template Web Teması

Açıklama

Tasarımcı, tasarımcılar için özel olarak oluşturulan profesyonel bir HTML portföy şablonudur. Tüm modern web teknolojileri üzerine kuruludur ve kullanabileceğiniz 3 farklı sürüme sahiptir. Kendi kendine barındırılan/özel bir sürümle istediğiniz herhangi bir projeyi barındırabilirsiniz. Behance sürümü ile Behance API’sını kullanarak Behance portföyünüzü sergileyebilirsiniz. Dribbble sürümü ile Dribbble portföyünüzü Dribble API’sını kullanarak gösterebilirsiniz. Dünyaya yaratıcılığınızı göstermek ve işe alınmak için bu şablonu kullanın.
** Özellikler ** Bootstrap Framework ile Yapıldı
UI tasarımcıları için 3 temel portföy türü
Pixel Mükemmel Tasarım
Tüm cihazlar için duyarlı
Güzel CSS3 animasyonları
İş İletişim Formu
Ajax İletişim Formu Doğrulama
SEO dostu kodlar
Özelleştirmesi çok kolay
Temiz ve iyi yorumlanmış kodlar.
W3C geçerli HTML
İyi belgelenmiş

DESIGNER – UI & UX Portfolio HTML Template Web Teması ; Behanya web tasarım görseli, Yaratıcı web tasarım görseli, Özgeçmiş web tasarım görseli, Sürdürmek web tasarım görseli, Tasarım web tasarım görseli, Saldırmak web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-587

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews