Deerys – Responsive Multi-Purpose HTML Template Web Teması

Açıklama

Deerys, iş şirketlerini tanıtmak ve tanıtmak için bir web şablonuna ihtiyaç duyan web geliştiricisi veya tasarımcı için çok amaçlı HTML şablonu seçeneğidir. 9+ OnePage mizanpajı, daha birçok iç sayfa ile birlikte gelir. Kurumsal, iş, portföy, restoran, yaratıcı, tamirci ve vb. Bootstrap 4.2 çerçevesi kullanılarak oluşturulmuştur, tamamen duyarlı, özelleştirilmesi kolay, iyi yorumlanmış kodlar ve SEO dostu
HTML5, SASS, CSS3, JS ve JQuery kullanılarak bootstrap ile yapılan bu şablon.
Ana Özellikler: Duyarlı Web Tasarımı
HTML5 ve CSS3 W3C Doğrulanmış
Yazı Tipi-Şartlı Sosyal Simgeler
Temiz Kodlar ve Özelleştirilmesi Kolay
Bootstrap ile inşa edilmiş 4.2credits: Bootstrap
Font harika
Haritalar Google
Baykuş Carousel
Magnific Popup
JQueryImages: Unplash
DepositPhotosFonts: Google FontSubunTunote: Kullanılan görüntüler yalnızca sunum amacına yöneliktir. Resim yer tutucu indirme dosyalarında kullanılır.
Arka plan görüntüleri: (indirmeye dahil değildir)

Deerys – Responsive Multi-Purpose HTML Template Web Teması ; İşletme web tasarım görseli, Hayır Kurumu web tasarım görseli, Klinik web tasarım görseli, Kahve web tasarım görseli, Yapı web tasarım görseli, Kurumsal web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1086

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews