Dealarc – Agency & Business Landing Page Web Teması

Açıklama

Dealarc çok amaçlı bir amaç, iş ve başlangıç ??html açılış sayfası şablonudur. Tamamen duyarlıdır ve Bootstrap v4.0.0 ile inşa edilmiştir. İhtiyaçlarınız için kolayca özelleştirebileceksiniz. Harika bir pazarlama web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacaktır.
Özellikler: Twitter Bootstrap 4.0.0’a göre
15 farklı sayfa
Uygun – iş, ajans, başlangıç ??şirketi
HTML5 ve CSS3 ile inşa edilmiş
Yazı tipi simgeleri
Google Yazı Tipleri
Özelleştirmesi kolay
Çalışma İletişim Formu
Temiz Kod
Modern dizayn
Ve çok daha fazlası… lütfen unutmayın: Bu öğe statik HTML5 şablonudur, bu bir WordPress teması değildir. Görüntüler sadece demo amacıyla, indirme dosyalarına dahil değildir.

Dealarc – Agency & Business Landing Page Web Teması ; Bootstrap web tasarım görseli, Portföy web tasarım görseli, Özgür web tasarım görseli, İniş web tasarım görseli, Blog web tasarım görseli, Ajans web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-854

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews