Dating and Community Site Template Web Teması

Açıklama

Ollya, Envato Ellite yazarı “Codexcoder” tarafından tamamen duyarlı Bootstrap 5 Dating web sitesi HTML şablonudur. Birisi sohbet edebileceği, diğer insanlarla tanışabileceği, derhal kaydedilebileceği, bugüne kadar birisini bulmaya, flört edebileceği veya sohbet edebileceği başka bir single ile bağlantı kurmak istiyorsa, bu flört web sitesi tam olarak ne sunabilir. Her şey tek bir yerde.
KİMİN İÇİN?
Ollya, kullanıcı dostu yaklaşımla tasarlanmıştır ve geliştirici dostu yaklaşımla da geliştirilmiştir. Her türlü çevrimiçi tanışma platformu, sosyal topluluk platformu, sosyal medya platformu, çevrimiçi Marrige platformu ve bu benzer kategorilerde çok uygundur.
TEKNİK DETAYLAR:
Ollya, tamamen yanıt verebilirlik, çapraz tarayıcı uyumluluğu ve ayrıca SEO dostu olan en son Bootstrap 5 çerçevesine dayanmaktadır. CSS dosyasının normal sürümünü kullanabilirsiniz ve ayrıca SCSS dosyasını uyarak CSS’nin minifiye sürümünü kullanabilirsiniz. Temel HTML ve CSS bilen herkes şablonu özelleştirebilir (böylece kod düzgün ve temiz ve aynı zamanda iyi yorumlanmış olacak);

Dating and Community Site Template Web Teması ; Toplum web tasarım görseli, Şablon web tasarım görseli, Grup web tasarım görseli, Üyelik web tasarım görseli, Alan web tasarım görseli, Modern web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, SASS, JS, CSS

Ürün Kodu

VSTHM11-809

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews